Muzika

Įkvėpimas - tai susiderinimas su vidiniu vedliu, vedantis į džiaugsmą būti kūrybos dalimi
ir laimę dalytis ja su kitais.

Gyvenimas yra harmonija

Po Baigęs politikos mokslus ir tapęs profesionaliu muzikantu, svajoju pakylėti žmones natomis ir žodžiais.

Mano patirtise posūkiai gana netikėti ir apima platų veiklos spektrą. Iš pradžių skambindamas fortepijonu, vėliau altiniu saksofonu ir trombonu / tūba, 2012 m. pasukau pasroviui, palikdamas darbą, kad galėčiau visiškai atsiduoti savo kūrybiniams siekiams. Vis dar gyvendamas Belgijoje tapau vargonininku, pučiamųjų orkestro dirigento asistentu, tobulinau akompaniatoriaus ir atlikėjo įgūdžius.

Nuo chorų iki gatvės kapelų, nuo šou scenografijos iki kompaktinių plokštelių įrašų, nuo simfoninių ansamblių iki džiazo improvizacijų - savo talentu dalinausi daugybėje projektų tiek meniniu, tiek žmogiškuoju lygmeniu. Pagrindinis mano pasiekimas - Gershwino "Rapsodija mėlynojoje spalvoje" fortepijono solo su orkestru.

Bėgant metams išsiugdžiau aistrą žodžiams. Esu parašęs daugiau kaip 50 eilėraščių, dauguma jų tapo dainomis, kai kurie buvo įrašyti su mano grupe "Casanoé".

2019 m. išleidau savo pirmąją knygą "La Dernière Révolution" ("Paskutinė revoliucija") - dienoraščio forma parašytą istoriją apie grupę draugų, pasakojančią apie jų žavią filosofinę ir dvasinę kelionę, atnešančią paprastą ir netikėtą atsakymą į daugybę mūsų laikų krizių.

Šiuo metu savo laisvalaikį skiriu vadovavimui naujam chorui, kurį sukūriau 2023 m. "The Garfunkels - International Choir of Vilnius" kas savaitę į repeticijas susiburia beveik 15 skirtingų tautybių mėgėjai dainininkai. Mūsų repertuarą, įvairų ir lengvą, sudaro gospelų, amerikiečių liaudies, prancūziškų šansonų, spiritualų ir kt. kūriniai (daugiau informacijos žr. žemiau).

Ir daug naujų projektų auga, mano galvoje, mano širdyje... dalytis laime!