Eteriniai aliejai

"Nusprendžiau būti laimingas, nes tai naudinga mano sveikatai"

- pagal Volterą

Mano kelionė į aromaterapijos pasaulį prasidėjo pačiu nuostabiausiu moters gyvenimo etapu - kuriant gyvybę. Instinktas reikalavo, kad mažylė nuo pat pirmo įkvėpimo būtų apsupta kuo natūralesnės ir ne toksiškos aplinkos. Norėjosi ją apsaugoti nuo žmonių sukurtų chemikalų. O pagalvojus apie galimus pilvuko skausmus, dygstančius dantukus, nepakankamą pienelio kiekį, vidinis balsas šaukte šaukė ieškoti natūralių priemonių iš gamtos.

Aromaterapija mano šeimoje ne tik natūralus ir efektyvus būdas puoselėjant sveikatą. Kerintis aromatų pasaulis man tai vienas iš mūsų mėgstamų holistinių instrumentų, padedančių per kelias sekundes grįžti į savo vidinį centrą, vidinę ašį, prisiminti kas iš tiesų esi.

Aš tikiu, kad laimės paieškų kelyje atrandame daugybę instrumentų, padedančių greičiau ir lengviau surasti tą tikrąją laimę. Tačiau vieni instrumentai mums tinka, kiti ne, vieni įstringa, kiti pasimiršta, kai kurių mes net nesugebame pamatyti ar jais pasinaudoti.

Niekam jau seniai nebėra jokia naujiena, kad absoliučiai visas mus supantis pasaulis skleidžia tam tikras vibracijas. Ne išimtis ir mes - žmonės. Kiekvienas veiksmas, mintis ar ištarti žodžiai vienaip ar kitaip veikia mūsų kūnų skleidžiamus virpesius.

Kaip išlaikyti aukštas mūsų kūno skleidžiamas elektromagnetines bangas, kad išliktume sveiki? Kaip kelti mus supančios aplinkos vibracijas, kad ji mūs saugotų?

Remiantis Vašingtono tyrinėtojais naudojantis Tainio technologija, eterinių aliejų vibraciniai dažniai yra aukščiausi iš natūralių žmogui žinomų substancijų. Štai todėl užtenka vos įkvėpti terapinės klasės eterinio aliejaus ir vos per kelias sekundes atstatyti savo vibracijas.

Man asmeniškai aromaterapija gelbsti skleisti išlikti šviesoje dviprasmybių ir transformacijų laikotarpiu.

Tad, jei viduje sukuždėjo, kad kelias į aromaterapijos pasaulį tavo, bet nežinai nuo ko ir kaip pradėti, galime kartu atverti duris, kviečiu susisiekti.