Joga su Padmini

Džiaugsmo šaltinis visada yra mumyse, tereikia jį atrasti ir nepamiršti, kad jo srautas nepriklauso nuo jokių išorinių veiksnių ar aplinkybių.

Joga - tai ne tik tobulos asanos, skirtos fiziniam kūnui pagražinti. Asanos - tai tik dalelė to, ką galima patirti visapusiškai praktikuojant jogą.

KETVIRTADIENIAIS 19:45 - 21:00

Ananda Joga Sadhana

DARŽELIUOSE

UŽSISAKANT

PIRMADIENIAIS 9:00 - 10:00 (greitai)

Joga Vaikams

Veido Joga

Mėnulio Joga

!! UNIKALI LIETUVOJE !!

Ananda joga buvo sukurta Anandos bendruomenėse JAV, sekant Paramhansa Yogananda mokymu. Tai lėtas, meditacinis jogos stilius, kuriuo siekiama suvienyti kūną, protą ir sielą suvokiant energijos tėkmę.

Šis jogos stilius tinka pradedantiesiems ir pažengusiems. Anandos joga skirta tiems, kurie siekia giliau pažinti save.

NEMOKAMAI - INTERNETE

Pradėkite savaitę nuo draugiškos jogos pamokos, vedamos pagal mėnulio ciklus, ir atkurkite ryšį su visata.

PAGAL FUMIKO TAKATSU

Šis veido jogos metodas buvo sukurtas Japonijoje. Atliekant įvairius nesudėtingus pratimus, stimuliuojančius, stiprinančius ir atpalaiduojančius veido raumenis, oda atgauna stangrumą, elastingumą ir jaunatvišką išvaizdą, o tai padeda kovoti su senėjimo padariniais.

JOGA ASANOS

Padėda vaikams pagerinti kūno laikyseną ir pusiausvyrą bei užmegzti ryšį su aplinkiniu pasauliu.

KVĖPAVIMAS / MEDITACIJA

Padeda kontroliuoti emocijas ir išmokti susikaupti, stimuliuoja smegenų veiklą.

DĖKINGUMAS

Naudojant vaikams skirtas "dėkingumo korteles” ugdomas pasitikėjimas savimi, savigarba ir emocinis intelektas.

Ananda jogos esmė

Daugelis šiuolaikinių jogų pasirenka eklektišką požiūrį į hatha jogą, sujungdami įvairių tradicijų technikas ir metodus. Tačiau tikroji joga nėra tik technikų rinkinys. Tikroji jogos tradicija priklauso tam tikrai dieviškosios palaimos vibracijai, nes ši vibracija yra jos galios šaltinis.

Svamis Krijananda teigia : "Jogos tikslas yra dvasinis, o kadangi hatha joga yra fizinė radža jogos* atšaka, hatha joga turi turėti dvasinį tikslą. Ji negali būti tik tam, kad suteiktų jums gražų kūną".

Ananda jogos praktika - tai saugaus, subalansuoto ir sąmoningo energijos srauto į vidų ir į viršų generavimas ir didinimas. Todėl kiekviena Ananda jogos dalis - įskaitant ir ypač savo požiūrį - turėtų prisidėti prie šio tikslo.

- Paramhansa Jogananda Energijzuojantys pratimai
- Asanos su afirmacijomis
- Sąmoningumas
- Meditacija

*Radža arba "karališkoji" joga - tai kelių jogų, įskaitant bhakti (atsidavimo) jogą, gjana (išminties) jogą ir karma (tarnystės) jogą, derinys.

Ar tai tikrai yra joga?

Nauda ne tik estetinė. Veidas yra pagrindinė mūsų bendravimo priemonė, kurioje vyksta ir formuojasi mūsų kalba, žvilgsnis, išraiškos, emocijos... mūsų tapatybė. Be raukšlių mažinimo ir odos būklės gerinimo, veido jogą galima laikyti ne tik asmeninės gerovės ir pasitikėjimo savimi keliu. Kaip ir visos kitos jogos rūšys, ji apima gilaus kvėpavimo pratimus, didina mūsų kūno suvokimą ir sąmoningumą. Teigiamas poveikis kvėpavimui, virškinimui, santykiams, motyvacijai, bendrai nuotaikai... taip pat kai kurių patologijų prevencijai, dainavimo ar teatro praktikoms ir net knarkimui!

Kaip tai veikia? Kam?

Veido joga tinka visiems - ir vyrams, ir moterims, ir jauniems, ir senjorams. Tai holistinis požiūris, skirtas kiekvienam žmogui, ieškančiam natūralaus ir pagarbaus būdo pasirūpinti savimi, be brangių ir dažnai netinkamų procedūrų. Užsiėmimų metu dalyviai mokomi kelių pratimų, skirtų veido ir kaklo raumenims įtempti ir atpalaiduoti, sutelkiant dėmesį į konkrečią dalį, pavyzdžiui, akis, kaktą, burną, skruostus, iškirptę ir pan. Taip suaktyvinama kraujotaka ir limfos tekėjimas, todėl odos ląstelės prisipildo deguonies, o tai suteikia atjaunėjimo efektą. Be to, stipresni mimikos raumenys nebus taip stipriai veikiami kasdienio spaudimo (gravitacijos, įpročių, gyvenimo būdo...). Praktikuojant bent po 10 minučių per dieną, netruksite pastebėti akivaizdžius rezultatus. Dažnai jau po pirmos praktikos pastebimi ilgalaikiai pokyčiai.

Susisiekite su Padmini ir sužinokite apie renginių, gimtadienio dovaną, mergvakario pramogą, individualių ar grupinių užsiėmimų galimybes.

Veido jogos metodas
(pagal Fumiko Takatsu)